Jesteśmy bardzo ciekawi jakie krajobrazy oglądacie podczas swojej codziennej pracy? Czy są takie miejsca, które ciągle Was zachwycają? Jeżeli przyroda jest dla Was ważna, lubicie przebywać w jej otoczeniu, utrwalcie to na zdjęciach.

Wszystkich Pracowników Wód Polskich namawiamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Piękne naturalnie”. Czekamy na kreatywne, zaskakujące i wstrzymujące oddech prace, które przy okazji będą oczywiście poprawne technicznie. Nasz rywalizacja ma budzić śmiech, zainteresowanie, ale też być promocją ochrony przyrody. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się  udzielić kilku drobnych wskazówek, aby ludzie zaczęli działać.  

Pokażcie co w Waszym najbliższym otoczeniu jest ciekawe, niezwykłe, godne uwagi. Natura może być tylko tłem dla zadań które wykonujecie, ale możecie pokazać siebie jako jej część. Swoimi obrazami opowiecie nam o sobie bardzo wiele. Wystarczy je tylko zaobserwować, uwiecznić na zdjęciu i już można rywalizować o nagrody!

Co więcej, Wasze prace ozdobią firmowe kalendarze, które wszyscy Pracownicy Wód Polskich otrzymają w grudniu. 

Zatem, czekamy na prace wszystkich zainteresowanych tym tematem. Wcześniej jednak zapoznajcie się z regulaminem konkursu. Do maila prosimy załączyć również formularz zgłoszeniowy.

 

1920x540 konkurs foto pieknie naturalnie